Telemarketing B2B najlepszym narzędziem sprzedażowym

                                                             Skuteczny telemarketing to podstawa. Na czym polega działanie call center?                                                                                             Firmom z każdej branży zależy na pozyskaniu jak największej liczby klientów, aby zwiększyć swoje zyski.                                          Jeżeli oferują sprzedaż produktów lub usług, to dobrym kanałem marketingowym do pozyskania nowych kontraktów jest contact center.

CZYM JEST TELEMARKETING B2B?

Telemarketing polega na bezpośrednim kontakcie telefonicznym pomiędzy telemarketerem, a potencjalnym klientem, który może być zainteresowany oferowanymi usługami lub produktami. Telemarketing na zlecenie, który realizujemy, to zarówno umawianie spotkań, jak i sprzedaż bezpośrednia – w zależności od oczekiwań kontrahenta. Głównie wykonujemy usługi marketingu telefonicznego do klientów biznesowych, czyli na zasadzie współpracy B2B. Polega on na dzwonieniu z ofertą usług i produktów skierowanych do firm. Możemy samodzielnie wykonać bazę danych firm docelowych lub obdzwonić bazę przesłaną przez kontrahenta.

TELEMARKETING A RODO

Zgodnie z prawem i rozporządzeniem RODO, nasi kontrahenci mają pewność, że ich dane są chronione. SPACE4BASE działa zgodnie z tą ustawą, więc nie ma obaw, że wrażliwe dane naszych zleceniodawców trafią w niepowołane ręce. Stawiamy na bezpieczeństwo wszelkich przetwarzanych informacji.

DOŚWIADCZONY TELEMARKETER = POZYSKANY KLIENT

Telefoniczny kontakt z klientem niestety przez wielu kojarzony jest z nachalnymi telefonami ofertowymi, przedstawianymi monotonnym i znudzonym głosem. My nie pracujemy w ten sposób, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Rozmawiamy z nim, a nie tylko do niego mówimy. Klienci wyczuwają tę różnicę, dzięki czemu chcą z nami podejmować dalszy dialog.

Dbamy o to, aby nasz zespół regularnie brał udział w szkoleniach dotyczących telesprzedaży. Znamy różne techniki sprzedażowe, potrafimy przygotować efektywny skrypt rozmowy i mamy doświadczenie, które pomaga nam realizować wyznaczone cele. Wiemy, że dobrze przeprowadzona rozmowa skutkuje pozyskanym klientem i satysfakcją naszego kontrahenta.

OBSŁUGA INFOLINII PRZYCHODZĄCYCH I WYCHODZĄCYCH

Ten rodzaj marketingu bezpośredniego to także przyjmowanie zamówień i reklamacji, pomoc przy zakupie, pozyskiwanie zgód marketingowych i budowanie pozytywnych relacji z aktualnymi klientami. SPACE4BASE zajmuje się telesprzedażą, ale również obsługą infolinii przychodzących i wychodzących. Chętnie podejmujemy się obsługi infolinii programów lojalnościowych, help desku i przyjmowania zgłoszeń. Nasi doradcy dbają o odpowiedni poziom prowadzonych rozmów, wysłuchanie rozmówcy i efektywne rozwiązanie problemu. Cechuje ich wiedza, doświadczenie i miły głos.

TELESPRZEDAŻ – JAKA JEST SKUTECZNOŚĆ?

Nasz zespół zaangażowany jest w sprzedaż usług oraz produktów. Cenimy sobie wysoką jakość tego, co proponujemy klientom. Otwartość na różne dziedziny i branże to zaleta, która cechuje nasz telemarketing. Fotowoltaika to jeden z działów, którym się zajmujemy. Merytoryczną rozmową zachęcamy klientów do spotkania i zakupienia paneli fotowoltaicznych od naszego partnera biznesowego. Podejmujemy się zleceń skierowanych do klientów biznesowych oraz indywidualnych.

Skuteczność telemarketingu jest wysoka, ponieważ stawiamy na efektywność, doświadczonych pracowników i mamy do dyspozycji najnowsze oprogramowanie. Do każdego odbiorcy dostosowujemy odpowiednią treść i przekaz, ponieważ wiemy, że każdy lead jest na wagę złota.

USŁUGI TELEMARKETINGOWE – NARZĘDZIA I MOŻLIWOŚCI

W naszej ofercie jest także szereg innych działań, które pomagają uzyskać lepsze efekty naszej pracy. Są to między innymi:

 • tworzenie baz firm – bazy B2B;

 • możliwość rejestracji i przechowywania rozmów;

 • wykonywanie połączeń z dedykowanego numeru telefonu;

 • profesjonalni konsultanci z doświadczeniem w tej branży;

 • obsługa infolinii wychodzących i przychodzących;

 • przeprowadzanie ankiet telefonicznych;

 • wysyłka ofert poprzez SMS;

 • możliwość wysyłania maili z ofertą;

 • telemarketing sprzedażowy;

 • cold calling;

 • obsługa BOK;

 • nagranie zapowiedzi do infolinii.

SKUTECZNA FIRMA TELEMARKETINGOWA

Współpraca z call center skutkuje rozwojem interesów. Nasza kadra to młodzi i pełni pomysłów ludzie z dużym doświadczeniem w sprzedaży telefonicznej, cały czas rozwijający swoje umiejętności. Wiemy czym jest skuteczny telemarketing, doskonale znane nam są techniki sprzedażowe. W rozmowach z klientami stawiamy na naturalność i elastyczność. Zależy nam, żeby był to dialog nastawiony na budowanie długotrwałych relacji. Potrafimy pracować z obiekcjami, bo wiemy, że każde wahanie klienta jest szansą na pozytywne zamknięcie sprzedaży. Zajmujemy się obsługą klientów indywidualnych oraz biznesowych. W pracy telemarketera niezwykle ważne są takie umiejętności jak: opanowanie, cierpliwość i empatia, z których nierzadko przychodzi nam korzystać, zwłaszcza podczas rozmów z tzw. „trudnym klientem”. Zawsze stawiamy na pełen profesjonalizm.


Jeśli chcesz zaoszczędzić czas i zmniejszyć koszty projektu – skorzystaj z call center do wynajęcia. Zapraszamy do kontaktu!