O firmie

SPACE4BASE specjalizuje się we wprowadzaniu danych, tworzeniu baz danych i usługach call center oraz back office. Chętnie współpracujemy przy programach lojalnościowych/partnerskich, obsłudze infolinii przychodzących oraz wychodzących, obsłudze skrzynek mailowych, wprowadzaniu produktów na strony sklepów internetowych czy też dodawaniu ogłoszeń na portale internetowe.

Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę?

  • Podążamy za Klientem – wprowadzamy dane i tworzymy bazy w programach Pakietu Office (np. Excel, Access) oraz w systemach CRM. Na życzenie Klienta możemy pracować na innych systemach/stronach Klienta.
  • Kompleksowe wsparcie biura – obsługa skrzynek mailowych; obsługa infolinii przychodzących i wychodzących; przygotowywanie, weryfikacja i digitalizacja dokumentów; wprowadzanie danych do systemu; tworzenie baz klientów w systemach CRM; rejestrowanie i ewidencjonowanie dokumentacji. Jesteśmy otwarci na wszelkie zlecenia z zakresu usług back office.
  • Szybkość i dokładność – nasi pracownicy to osoby z kilkuletnim doświadczeniem, dlatego zlecenia, których się podejmujemy są wykonywane szybko i z najwyższą starannością.
  • Bezpieczeństwo – dane, które przetwarzamy pozyskiwane są wyłącznie z legalnych źródeł, działamy zgodnie z ustawą RODO.
  • Indywidualna wycena – nie narzucamy stałych stawek, modyfikujemy cenę, aby jak najlepiej dostosować się do Państwa potrzeb.
  • Brak dodatkowych opłat –  nie pobieramy opłat za przyjęcie i prowadzenie zlecenia, rozliczamy się tylko z wykonanej przez nas pracy.
  • Wieloletnie doświadczenie – jesteśmy młodą firmą, ale cały nasz zespół ma przynajmniej 5-letnie doświadczenie z pracą z danymi oraz obsługą back office.
  • Gwarancja jakości udzielamy bezpłatnej rocznej gwarancji na nasze usługi, wszystkie ewentualne błędy poprawimy całkowicie za darmo.

 

NASZ ZESPÓŁ

Sandra Koźmin – głowa, ale i też głos naszej firmy. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, swoją karierę zawodową zaczynała od pracy w cateringu 😉 Bardzo lubi kontakt z Klientem, jest osobą komunikatywną i potrafi dobrze zarządzać naszym zespołem. Aktualnie specjalizuje się w obsłudze programów lojalnościowych oraz wprowadzaniu danych. Posiada 6-letnie doświadczenie w branży telemarketingowej oraz back office. Jej główne cechy to dokładność, sumienność oraz dobra organizacja. Jej głos mogliście usłyszeć na infoliniach takich jak: Program Fachowiec, Orange – obsługa Klienta biznesowego, Program Dymek, Kinder – Nagrody do słuchania, Coca-Cola poleca się dla zysku, Tyskie Bractwo Piwne, Kinder – Misja Nagrody. Prywatnie jest fanką gier planszowych, siatkówki i rock’n’rolla. Dzwoniąc na numer telefonu podany na naszej stronie połączycie się właśnie z Sandrą. Zapraszamy do kontaktu, Sandra na pewno zaproponuje dla Was najlepsze warunki współpracy i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Dane kontaktowe
nr tel.: 724-123-107
e-mail: s.kozmin@space4base.com.pl
Profil zawodowy: www.linkedin.com/in/sandra-koźmin