Usługi

Zajmujemy się kompleksową obsługą biura, oferujemy usługi takie jak:

Tworzenie baz danych – budujemy bazy w oparciu o legalne źródła, wyszukujemy ogólnodostępne aktualne dane. Bazy tworzymy w różnych programach, m.in. Excel, Access oraz w systemach CRM. Na życzenie Klienta możemy pracować na innych systemach/stronach. Podejmujemy się tworzenia baz z różnych branż.

 

Obsługa skrzynek mailowych/mailing – obsługujemy skrzynki mailowe firm, akcji promocyjnych, programów lojalnościowych itp. Oferujemy mailową obsługę Klienta, wysyłamy oferty drogą mailową, przyjmujemy reklamacje, kontaktujemy się z obecnymi Klientami firmy.

 

Wprowadzanie i uzupełnianie danych – zajmujemy się digitalizacją wszelkich dokumentów, np. ankiet, formularzy, faktur, dokumentów tekstowych. Przepisujemy dane z wersji papierowej na cyfrową, skanujemy dokumenty oraz uzupełniamy brakujące dane.

 

Obsługa infolinii/telemarketing – obsługujemy infolinie przychodzące i wychodzące, przeprowadzamy ankiety telefoniczne, wykonujemy telemarketing do klientów indywidualnych i biznesowych.

 

 

 

Obsługa programów lojalnościowych/partnerskich – oferujemy wsparcie w obsłudze programów, prowadzimy infolinie, obsługujemy skrzynki mailowe, weryfikujemy i aktualizujemy dane w systemie, rejestrujemy nowych Klientów, aktualizujemy katalog nagród, przyjmujemy zamówienia i reklamacje, weryfikujemy hasła konkursowe itp.

 

Dodawanie ofert/ogłoszeń na portale – dodajemy produkty na strony sklepów internetowych, publikujemy ogłoszenia na różnych portalach internetowych. Pomagamy firmom z różnych branż szybko dotrzeć do jak największej liczby osób poprzez systematyczne dodawanie ogłoszeń.

 

Transkrypcje nagrań – spisujemy nagrania różnego typu: konferencje, wywiady, wykłady, rozprawy sądowe itp. Nagrania możemy spisać zarówno z pełną dokładnością tego, co jest na nagraniu, ale również wersję skróconą, zawierającą kluczowy materiał.

 

Oferujemy usługi z zakresu prac biurowych, akcji promocyjnych, konkursów i programów partnerskich. Jeżeli masz projekt lub zlecenie z tego zakresu, ale na powyższej liście nie ma usługi, która Cię interesuje – zadzwoń do nas – porozmawiamy o Twoim projekcie i przedstawimy nasze propozycje współpracy.